רוחב הטיילת

לאחרונה ניסינו לנסות להבין מכל גרסאות העירייה מה רוחב הטיילת. אולי אתם תוכלו לעזור:

פוסט של מרינה הרצליה (החברה לפיתוח תיירות בהרצליה – חברה של עיריית הרצליה) בפייסבוק (תאריך:20.8.12 3:39pm):

“בחוף זבולון ייבנה שביל הליכה מוצלח ויפה לרווחת כלל התושבים, לרבות לרווחת קבוצת המיעוט, שמתנגדת כיום לכל רעיון הקשור בפיתוח החוף, ואפילו רק בשל העובדה שהיוזמה הינה של הממסד העירוני. התכנון לחוף מתחשב בשמירה על הסביבה, בשמירה על הנוף ויופיו, בהנגשתו, בהפיכת משאב טבע ציבורי לזמין ומזמין לכל אחד ואחת. ריבוי דעות הוא מבורך. אולם, הסגנון, המידע המגמתי והלא מדייק של המתנגדים לכל פיתוח באשר הוא לחוף – אינם מכבדים את בעליהם. חברים, נצרו את התחמושת כנגד אויבים אמיתיים.”

תגובות לפוסט:

מרינה הרצליה: (תאריך 20.8.12 04:55pm): “עם מדידה של 7 מ’ נוספים, מדובר בלמעלה מ-40 מ’ רוחב חוף.” —-> מרינה הרצליה מנסה להסביר את חישובי החוף שלהם. כאן בתפקיד אורך הטיילת המספר 7. בתפקיד רוחב החוף: 40.

עו”ד יניב צור (תאריך 26.8.12 12:38pm): “ועכשיו אולי תסבירו לי למה בדיון בועדה הצהיר האדריכל מטעמכם, שאגב היה נוכח במדידות, בפני הועדה שרוחב החוף , בחלקו הצר ביותר הוא 45 מטרים אם מדדתם 35 …?”

מרינה הרצליה (תאריך 4:33 27.8.12)” 34 נטו בניכוי שביל ההליכה ( כלומר- 34 + שביל הטיילת).” —-> בוא נעשה חשבון. אם הם אמרו שוועדה 45. ועכשיו הם מסבירים שזה 34+ שביל הליכה. נחסר: 45-34 = 11. כלומר 11 מטר שביל הליכה.
[09.07.12] רדיו: הכל דיבורים

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

ציטוט של יו”ר החברה לתיירות מהראיון ב”הכל דיבורים” (9.7.12) כשהוא מסביר מה רוחב הטיילת:

“נכון שהרצועה שם היא לא רצועה רחבה, נכון שזה לא אותו רצועה כמו טיילת שלב א’
ולכן במקום טיילת של 8×8 כמו טיילת שלב א’ כרגע אנחנו מדברים על רצועה צרה של טיילת שברובה אפילו הולכת על טיילת ישנה שבנו בשנות ה80 משהו כמו 6 מטר לא יותר!”. —-> כאן אומרים 6 מטר.

אז אמרו 6, אמרו 7, אמרו 8.5 , בפרוטוקול של וועדת הערר אמרו 10.5 , בתשובה ליניב צור אומרים 11. אז מה קורה פה? מהו רוחב הטיילת?

מהתמונה הזאת (הלקוחה מתוך עמוד המפה האינטרקטיבית) רואים שיש חלקים בטיילת ברוחב גם 15 מטר ויותר. זוכרים איך כל העדכון הזה התחיל? בפוסט של מרינה הרצליה בפייסבוק. הם דיברו שם על “סגנון” ועל “מידע מגמתי ולא מדייק”. אתם יכולים להחליט לבד למי יש בעיה ב”סגנון” (מומלץ לשמוע איך פותח יו”ר החברה לתיירות את הראיון. דקה 05:30. אפילו המראיין לא יכל להישאר אדיש ל”סגנון” שלו) ומי מציג מידע מגמתי ולא מדייק.

Share
פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.